• |
ide | kryesore

E famshmja e Only Fans pjesë e Love Island

Paparazzi, Slider

Vilës së “Love Island Albania” iu shtua një konkurrente e re bjonde, që trazoi paksa ujërat sidomos mes një çifti.


Erida zgjodhi një takim romantik me Haris, duke bërë xheloze Amadean dhe duke kthyer të gjitha vajzat e tjera automatikisht “kundër” vetes.Mirëpo, e dinit që Erida është e famshme në një platformë të re, siç është OnlyFans?

Nëse ende nuk e dini funksionin e saj, ju tregojmë se pak a shumë, “modelet” shesin për shikuesit foto apo video “hot” ose nudo, sipas preferencave të ndjekësve të tyre.

Erida duket goxha e suksesshme në OnlyFans!2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *