• |
ide | kryesore

Ironia e gazetarit gjerman: Rama, kryeministri më i mirë që ka patur Serbia

Arkiva, Lajme

Gazetari gjerman, Michael Martens, i cili mbulon rajonin e Ballkanit, ka bërë një postim mbi qendrimet që ka mbajtur kryeministri shqiptar për konfliktin mes Kosovës dhe Serbisë. Me vetëm një fjali Martens e ka përmbledhur gjithë mendimin e tij ndaj anshmërisë që Rama jo pak herë ka treguar ndaj Serbisë.
“Edi Rama është padyshim kryeministri më i mirë që ka pas Serbia që nga koha e Nikola Pashiq”, shkruan gazetari në rrjetin social Twitter.3 Comments

  1. ky eshte kryeminister?i kujt ministri eshte?keta jane ca vampire,injorante,kurva e budallenj, antishqiptare,qe as ne afrike nuk i gjen.pty rrace shkerdhato-komuniste.

    1. Me bukur smund ta thoshte e ka krahasuar me serbin qe kish vene bast per eliminimin e Shqiptareve.Po te ishte burr ky i marri (Rama) duhet te jap doreheqjen se vetem te zeza po i sjell shqiptareve.

  2. RAMA VUCIC BINOM ME NJE FORMIM DHE SHPIRT NUK EKZISTOJN PA NJERI TJETRIN NESE E PRANOJN TRESHE PRITET MELONI thotë:

    NDOLLIN FENOMENE TE SHPIRTIT BINJAK TRENJAK ETJ POR PO NA BEHEN SHUM DHE NA DALIN NGA KONTROLLI PASTAJ O TI NDJEKIM PAS OSE DO NA MARRIN PERPARA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *