• |
ide | kryesore

Bad Bunny dhe Timothee Chalamet në ‘The Kardashians’?

Paparazzi

Kardashian-Jenners janë rikthyer, por po të dashurit e tyre?


As Bad Bunny dhe as Timothee Chalamet nuk kanë filmuar skena për episodet e ardhshme të shfaqjes, konfirmoi producenti ekzekutiv i The Kardashians Ben Winston për Variety këtë javë.Kur u pyetën nëse do të filmojnë për shfaqjen në të ardhmen, ai shtoi, “asnjë koment”.Kylie-t dhe Timothee  fillimisht ndezën aludimet për një romancë në prill, kur një burim i tha ET se çifti po shijonte shoqërinë e njëri-tjetrit. “Ata po i mbajnë gjërat jashtë syrit të publikut,” tha burimi në atë kohë. “Nuk është ende një lidhje  serioze, por Kylie po shijon  shoqërinë me Timothée dhe do të shohë se ku do shkojë. Ka qenë vërtet argëtuese për të sepse është shumë ndryshe nga marrëdhëniet e saj të kaluara. Është e re dhe emocionuese për Kylie dhe ajo po argëtohet shumë. ”

Ndërsa Kendall dhe Bad Bunny ndezën për herë të parë thashethemet për romancë në shkurt. Që atëherë, ata janë parë së bashku shumë herë, duke përfshirë pjesëmarrjen  në një festë pas Met Gala, në lojërat e basketbollit dhe në një koncert të fundit të Drake. /Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *