• |
ide | kryesore

Gjendet i pajetë në Dajt një burrë

Arkiva, Lajme, Të fundit
Bie nga kati i nëntë i pallatit, ndërron jetë 40-vjeçari në Durrës

Një i moshuar është gjetur pa shenja jetë pasditen e sotme në Dajt. Mësohet se 83-vjeçari është shpallur në kërkim nga policia dhe familjarët pasi është larguar nga banesa. Dyshohet se i moshuari ka humbur jetën për shkaqe natyrale, pasi në trupin e tij nuk janë gjetur shenja dhune.


Njoftimi i Policisë:Tiranë/Informacion paraprak Më datë 03.10.2023, pas Njësisë Administrative Dajt, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi A. Ç., 83 vjeç. Ky shtetas është shpallur në kërkim nga Komisariati i Policisë Nr. 4, pas kallëzimit të bërë nga familjarët për largim nga banesa.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *