• |
ide | kryesore

Tifozët e Tiranës vargje ironike për serbët

Arkiva, Lajme, Të fundit
Tifozët e Tiranës vargje ironike për serbët

Kanë qenë shumë të pakët tifozët mesditen e sotme në staiduin “Selman Stërmasi” ku u zhvilluar ndeshja e kampionatit mes Tiranës dhe Laçit e cila përfundoi me shifrat 0-3 për kurbinasit. Megjithatë më tepër se për ndeshjen dhe për të mbështetur skuadrën e tyre që sërish u mund tifozët bardheblu i kanë dedikuar një mesazh serbëve të vrarë në Veriun e Kososvës. “Qajnë çetnikët e Serbisë…derdhën gjak e sot mbajnë zi, po ç’ju desh shkijeve aty…ku shqiponja gati rri!”


2 Comments

  1. kta po kta
    nacionalistet e mdhej

    po tju ishte dhem kombi, hudhshin krie-fatkeqsine e kristaqit nga pushteti, mikun e vucicit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *