• |
ide | kryesore

Vodhi në shtëpitë e vëllait të tij, arrestohet 29-vjeçari në Kavajë

Lajme, Të fundit
Lojëra fati të paligjshme në Fier, 4 të arrestuar


Në prangat e Policisë Kavajë ka përfunduar një 29-vjeçar. Shtetasi A.Ll., dyshohet se ka vjedhur në banesën e vëllai të tij, një celular dhe një shumë parash.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

DVP Durrës

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Kavajë arrestuan në flagrancë shtetasin A. Ll., 29 vjeç, banues në lagjen nr. 2, pasi dyshohet se ka vjedhur në banesën e vëllait të tij, një celular dhe një shumë parash.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *