• |
ide | kryesore

Becky G rikthehet me ish të fejuarin pas tradhëtisë

Paparazzi, Slider

Becky G po i jep Sebastian Lletget një shans të dytë.


Dyshja u panë në lagjen Porter Ranch të Los Anxhelosit, shtatë muaj pasi atleti u akuzua se kishte tradhtuar këngëtaren.Në mars, lojtari i FC Dallas i kërkoi falje publike Becky-t për atë që ai e quajti “një moment për të cilin pendohem thellë” dhe “një gabim 10-minutësh në gjykim”.

“Për Becky-n, ti ke qenë drita e jetës sime, forca ime, që më ke dhënë gjithmonë dashuri të pakushtëzuar”, ka shkruar ai në një postim të fshirë në Instagram. “Në vend që ta nderoj atë dashuri çdo ditë, kam bërë të kundërtën, duke të lënduar ty dhe duke mos respektuar të vetmin person që e dua më shumë se çdo njeri. Më vjen shumë keq dhe e di që duhet të bëj gjithçka që duhet për të fituar besimin.”

Në atë kohë, Sebastian e quajti gjithashtu përvojën “alarmin më të zhurmshëm të jetës sime” dhe u zotua të “angazhohem për një program të mirëqenies mendore për të punuar në pjesët e mia që kanë nevojë thellësisht për shërim”.

Muajin pasues, Becky me sa duket la të kuptohej se kishte ndërprerë fejesën e saj me Sebastian. Jo vetëm që artistja e “Mayores” hoqi unazën e saj për performancën e saj në Coachella më 1 prill, por ajo gjithashtu i tha në mënyrë të fshehtë turmës: “Ndonjëherë gjërat nuk shkojnë ashtu siç planifikoni.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *