• |
ide | kryesore

Djali denoncon humbjen e babait në Librazhd

Arkiva, Lajme, Të fundit
Djali denoncon humbjen e babait në Librazhd

Një 30-vjeçar ka denoncuar në polici babai e tij të moshuar, pasi ky i fundit ka dalë nga shtëpia që paraditen e së hënës dhe nuk është kthyer më.


“Në Komisariatin e Policisë Librazhd ka kallëzuar shtetasi 30 vjeç, banues në Tiranë, se ditën e hënë, rreth orës 10:00, ka humbur kontaktet me babanë e tij, shtetasin 75 vjeç, banues në fshatin Sebisht, Librazhd, i cili pasi ka dalë nga banesa në mëngjes nuk është kthyer më”, thuhet në njoftimin e bluve.Sakaq, kërkimet kanë nisur dhe policia po vijon punën për gjetjen e 75-vjeçarit.

Ndërkohë, naterialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *