• |
ide | kryesore

11-vjeçarja në Greqi përcillet në banesën e fundit, shtëpisë së dajës vrasës i vihet flaka

Arkiva, Lajme, Të fundit


Mes lotësh dhe dhimbjeje është përcjellë për në banesën e fundit 11-vjeçarja greke e cila u vra mizorisht nga daja i saj, pasi ajo refuzoi që të kryenin marrëdhënie seksuale. E ndërsa të miturës i jepej lamtumira, banesa e vrasësit është vënë në flakë. Tashmë familjarët e bashkëshortes së autorit janë në pozitë të vështirë pasi u kërkohet të kërkojnë falje për veprimet e tmerrshme të 37-vjeçarit. Ky i fundit është arrestuar nga policia dhe do të përballet me drejtësinë.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *