• |
ide | kryesore

Arsyeja pse JLo dhe Ben Affleck po shesin rezidencën e tyre

Paparazzi


Sipas një raporti të ri, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë të gatshëm të shesin shtëpinë e tyre  mes thashethemeve për divorc.

Çifti ka qenë i pakënaqur me rezidencën prej 60 milionë dollarësh, 38,000 metra katrorë në Beverly Hills, Kaliforni, për një kohë të gjatë, raportoi People të martën.

“Ben nuk e ka pëlqyer kurrë shtëpinë,” tha një burim. “Është shumë larg nga fëmijët e tij.” Insajderi tha gjithashtu se Lopez mendon se prona është “shumë e madhe për të”.

Bashkë yjet e “Gigli” blenë shtëpinë e madhe në maj 2023 për familjen e tyre. Affleck, 51, ndan Violet, 18, Seraphina, 15 dhe Samuel, 12, me ish-gruan e tij, Jennifer Garner, ndërsa J.Lo, 54, bashkëprindër binjakët Max dhe Emme, 16, me ish-burrin e saj Marc. Antoni.

Raportet u shfaqën të shtunën se çifti kishte nxjerrë në treg shtëpinë me 12 dhoma gjumi dhe 24 banjo.

Dyshja ende nuk e kanë komentuar lajmin, i cili u shpërnda pasi Daily Mail raportoi se foto të rezidencës ishin shfaqur në Zillow. Jennifer ka jetuar në shtëpi, ndërsa Affleck po qëndron në një qira në mes të problemeve të tyre martesore.

Ben ka ardhur në vete tani dhe e kupton se nuk ka asnjë mënyrë që kjo të funksionojë,” tha një burim ekskluzivisht për Page Six në atë kohë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *