• |
ide | kryesore

Mbi katër orë në SPAK, Monika Kryemadhi pyetet për pasurinë

Arkiva, Lajme, Të fundit


Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, është paraqitur këtë mëngjes në ambientet e Prokurorisë së Posaçme Antikorrupsion. Kryemadhi hyri e vetme, e pashoqëruar nga avokati i saj.

Kjo është hera e dytë që deputetja thirret në SPAK. Më herët, ajo i është përgjigjur pyetjeve të prokurorëve të posaçëm dhe ka dorëzuar fakte të reja për inceneratorët.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *