• |
ide | kryesore

Përplasen katër automjete në Thumanë, lëndohen 3 persona

Lajme, Të fundit
Mamurras


Një aksident rrugor me pasojë lëndimin e tre personave ka ndodhur gjatë natës në aksin Thumanë-Fushë Krujë.

Në aksident janë përfshirë katër automjete. Mësohet se drejtuesi i një automjeti me shtetësi të huaj ka goditur barrierat anësore duke përfunduar në sensin tjetër te lëvizjes, në të cilën ka përfshirë dhe tre automjete të tjera. Të plagosurit janë dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin e Traumës, ndërsa drejtuesi i autoveturës me shtetësi të huaj ndodhet në gjendje të rëndë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *