• |
ide | kryesore

Po mblidhte bimë mjekësore, bie nga shkëmbi një person në Maliq

Lajme, Të fundit


Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Moglicë të Maliqit. Raportohet se një 59-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë nga shkëmbi teksa shkoi për të mbledhur bimë mjekësore.

Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në vendin e quajtur Qafa e Gjarprit. Sipas dëshmive, Islam Pashollar kishte shkuar në këtë zonë për të mbledhur çaj, por nga pakujdesia dyshohet se është rrëzuar dhe si pasojë ka humbur jetën.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *