• |
ide | kryesore

Këmbimi valutor për ditën e sotme

Lajme, Të fundit


Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot euro do blihet me 100 lekë dhe do shitet me 100.8 lekë, ndërsa një dollar do blihet me 92.9 lekë dhe do shitet me 93.8 lekë.

Franga zvicerane sot në tregun shqiptar do blihet me 103.4 lekë dhe do shitet me 104.5 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 118.3 lekë dhe do shitet me 119.2 lekë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *