• |
ide | kryesore

Meta shpërthen në sharje për ata që lavdërojnë SPAK-un

Lajme, Syri i Lapsit


Kreu i PL, Ilir Meta është në një fazë konfrontimi të ashpër me prokurorët e SPAK, që po e hetojnë për pasurinë. Në mbledhjen e djeshme të Komitetit Drejtues ai ka qenë i prerë edhe me ndjekësit e tij në parti. “në këtë sallë kush lavdëron SPAK-un turpëron fjalën baxhellë” ka thënë ai gjatë fjalimit që ka mbajtur në parti.


6 Comments

  1. Epo kur më zihen ca jo ky bajg po ai kak
   Berisha ësht gjyshi,
   Meta babai,
   Rama djali dhe pjell e ktyre kryekomunistave
   Nga fshati im u thomi
   Mut i ati,mut i biri,mut ai që bëri t’an

  2. Epo kur më zihen ca jo ky bajg po ai kak
   Berisha ësht gjyshi,
   Meta babai,
   Rama djali dhe pjell e ktyre kryekomunistave
   Nga fshati im u thomi
   Mut i ati,mut i biri,mut ai që bëri t’an

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *