• |
ide | kryesore

Protesta e opozitës, qytetarët largojnë mbrojtëset metalike dhe hedhin flakadanë

Lajme, Të fundit


Ka nisur protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës, ku kërkohet dorëheqja e kryebashkiakut Erion Veliaj. Para godinës janë vendosur gardhe metalike, që kanë rrethuar bashkinë.

Protestuesit kanë tërhequr mbrojtëset metalike dhe të betonit si dhe kanë hedhur flakadanë.


1 Comment

  1. Aman o zot, pse vazhdoni me keto karlliqe, 50 veta ne rruge gam gam… harrova, marreveshja Sala-Rama… po puna e Bashkise ishte loja more…
    Po mire, tha ai, duke vazhduar me batutat e filmave, po ju per budallenj na dini neve?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *