• |
ide | kryesore

Shtyhet vendimi për Fredi Belerin, gjykata vendos në 25 Qershor

Arkiva, Lajme, Të fundit
Omonia


Apeli i GJKKO-së ka shtyrë seancën për Fredi Belerin, i dënuar me 2 vite burg për blerje votash, i cili kërkoi lirimin nga qelia. Seanca gjyqësore për dhënien e vendimit do të mbahet më 25 Qershor në orën 13:00.

Kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, i cili ndodhet në qeli prej 12 Majt 2023, ka deklaruar para togave të zeza se është arrestuar në emër të kryeministrit Edi Rama dhe se provat janë manipuluar.


5 Comments

 1. HUMBJA ME SUKSESIN ,JAN NJE KRIJIM HYJNOR I PASFIDUESHEM ,NUK JAN BARABAR,QE TE BESH CTE DUASH DHE ARRISH CFAR DESHIRON ,POR ATE CFAR MENDON FLET DHE VEPRON ESHTE KRIJUAR TA ARRISH ,SA FATKEQSI PER TE ZHGENJYERIT TJETER PRESIN DHE TJETER VEPRO thotë:

  NA VJEN KEQ ,TE SHOHIM NE KETE BOTE ,QE DUN VETEN ME ZEMER SHPIRT TE DREJTEN HAKUN DHE SPRANOJN PADREJTESI TJU BEHET DHE NE MENDIME FJAL VEPRA SI ANGAZHIM PO VJELIN FRYTET E ANGAZHIMEVE TE TYRE ME VLER KUNDER VULLNETIT TYRE,CFAR MUND TJU THUASH BUDALLENJ ,INTILIGJEN ARMIQ TE VETES APO TASHME SPO E KUPTOJNE SE NGA NJERZ JAN KTHYER NE FORMAT NJERZORE PASI NGA MEKATET PA U PENDUAR DHE NDRYSHUAR PER MIRE PA I LLENE HAKUN GJITHCKAJE,JU KA VDEKUR ZEMRA IKUR NDJESHMERIJA PER MIRE VLERAT JAN MPIRE DHE I NGJASOJNE TE DEHURIT QE SA ME SHUM PIN AQ ME SHUM DEHET DHE KETO SA ME SHUM BEJN MEKATE AQ ME SHUM MPIHEN JAN BER NJESH ME TE KEQEN KU E KEQA U DUKET E MIRE DHE PER TE MIREN E TYRE KUR JU THUHET TE URREJN SE JU DUKET E KEQE TE ISHIN PAKIS SESHTE PROBLEM PER BOTEN POR JAN SHUMIC ,DHE TASHME JAN NE GAR KUSH TRIUMFON , ZOTI MADHERISHEM GJITHEVE ZHVILLIM PAS ZHVILLIMI KA LEN MUNDESI SHPETIMI NGJALLJE TE ZEMRES PLOT QARTESI SIGURI GJALLERI SHPRES ZGJILLJE SHPETIM VETEM DUKE I LLEN HAKUN GJITHCKAJE SI FILLIM PENDIM NESE NJE DIT NJERZIT ZIHEN NGUSHT JU THEM I SIGURT EDHE PER JU NGA ZOTI BOTNAVE ENDE EKZISTON SHPETIMI NESE JU I SHERBENI ATIJE

 2. Himara Autonome
  Politika shqipetare
  Historikishtesht e njejt
  Plitika shqipetare e udhehequr nga mentaliteti islamo komunist esht kunder Helenizmit dhe grekeve te Hi.ares dhe Vorjo Ipiros
  Esht veshtir te thiet koncepti dhe te gjikohet ne meniren e drejten demokratike ne shqiperi
  Mbasi kultura demokratike Evropjne ka 600 vjet qe esht shuar nga kujtesa e shqipetareve
  Shqipetaret jane rritur e trasheguar me urejtjen dhe kulturen islamo komuniste
  Pra ndodhemi perpara urejtjes dhe politikes ekstreme
  E cila i denon njerezit jo mbas fajit por sipas deshires
  Pra dhe zeBeleri denohet mbas urejtjes dhe deshires ISLAMO KOMUNISTE
  RREGJIMI ISLAMO KOMUNIST DUHET SHEMBUR NE SHQIPERI
  QE SHQIPERIA DHE SHQIPETARET TE HIJNE NE RRUGEN E LIRE TE DEMOKRACIS EVROPJANE
  HUMBJA E LIRIS ETNIS PRONEN E BEN NJERIUN PA ATDHE
  PRA KETE KERKON TE BEJE SHTETI SHQIPETAR NE HIMARE DHE VORJO IPIRO
  LUFTA DHE PREZENCA E ZBELERIT ESHT NJE PENGES PER SHKATERIMIN E HIMARES
  BASHKOHEMI ME ZBELERIN DHE SI NJE TRUP I VETEM TE PERBALLOJME KUCEDREN ISLAMO KOMUNISTE SHQIPETARE PER TE SHPETUAR HIMAREN DHE VORJO IPIRON NGA GREMINA QE I KA PERGATITUR MEGLATURA ISLAMO KOMUNISTE SHQIPETARE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *