• |
ide | kryesore

Vendoset sot për Belerin, në seancë ambasadorja greke dhe shumë mbështetës

Lajme, Të fundit
Beleri


Ditën e sotme do të mbahet seanca për Fredi Belerin në Gjykatën e Posaçme të Apelit.

Në seancë merr pjesë edhe ambasadorja greke në Tiranë dhe kreu i PDIU, Vangjel Dule. Beleri kërkon rrëzimin e vendimit që e dënon atë me dy vite burg, për blerje votash.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *