• |
ide | kryesore

Zjarr i madh në Shkodër, rrezikohen edhe banesa (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit


Një zjarr i madh ka rënë sot në lagjen Qafë-Hardhi në qytetin e Shkodrës pranë tregut të rrobave të përdorura.

Për fat të mirë nuk raportohet për të lënduar, por për dëme të konsiderueshme.

Policia dhe forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të zbardhur arsyet e rënies së zjarrit.

Ende nuk raportohet për persona të plagosur.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *