• |
ide | kryesore

Fotolajm/ Në stadiumin e Dortmundit pati edhe një mesazh për Ramën

Arkiva, Lajme, Të fundit
Dortmundit


Ndeshja kundër Italisë në stadiumin e Dortmundit pati një numër të jashtëzakonshëm tifozësh shqiptarë. Si në çdo ndeshje, edhe në atë më të rëndësishmen e kombëtares së Shqipërisë, nuk kanë munguar edhe protestat e shqiptarëve.

Tifozët kanë hapur një pankartë në stadiumin e Dortmundit, ku kërkohet largimi i Edi Ramës. ‘Rama ik’ shkruhet në pankartën e tifozëve.

Image


10 Comments

  1. Injoranca shqiptare s’paska fund pavaresisht se Rama duhet te iki por kush do te vije pas?????????

  2. Thjeshtë që të thuash që mirë të iki Rama e kush do vijë do të thotë që rroftë Edveri dhe sigurisht thënë nga dikush që ka probleme indentuteti për të mos thënë që është patronazhist!!

  3. Nuk eshte Rama Ik o analfabete! O te mbaruar!

    Eshte Rama Pike! Pra Rama dhe Pike! Pra asnje tjeter pervec Rames.

    Pra Rama me i miri!!!

    Pra ju vazhdoni hani hasude ketu tek blogu i nipit tone, nipit te Hysni Kapos.

  4. Sakrifice e madhe e Malokut trim Hysaj qe trembet nga nje top futbolli,trdhtoje besimin e silvinjos,ky dhe te gjithe shpellkaret i shkon pershtat,O sa mire me qen,karShpellkar.shoket e stresit te salih lushes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *