• |
ide | kryesore

Rihanna flet për albumin e saj të ri “R9”

Paparazzi, Slider


Rihanna ka folur së fundmi rreth albumit të saj të ri. Këngëtarja tha për “Entertainment Tonight” se ajo po “fillon nga e para” në albumin e saj të nëntë të shumëpritur, i cili është quajtur “R9” nga fansat.

Muzika për mua është një zbulim i ri. Unë jam duke rizbuluar gjëra, “tha ajo në ngjarjen në Los Angeles të hënën. “Unë kam qenë duke punuar në album për aq kohë sa thjesht i lashë të gjitha ato gjëra mënjanë.” Tani jam gati të kthehem në studio. Tani jam përgatitur. Kështu që unë do të filloj”, shtoi artistja.

“Pra, ne po fillojmë nga e para,” i tha gazetari i “ET” Kevin Frazier  “Po, duke filluar nga e para,” konfirmoi Rihanna. “Por, nuk dua të neglizhoj këngët që kam,” shpjegoi ajo, “kështu që dua të kthehem dhe të dëgjoj dhe të shoh se çfarë vlen dhe me çfarë jam ende e dashuruar”. Rihanna nuk ka publikuar një album që nga viti 2016 “Anti”.

Fansat shkuan në X, i njohur më parë si Twitter, për të reaguar ndaj përditësimit të fundit në albumin e saj. “Po fillon???” një fans ka postuar në Twitter.

Më ka mërzitur me gënjeshtrat e saj”, tha një fans tjetër. “A nuk është kjo hera e tretë që thotë të njëjtën gjë,” shkroi një person tjetër. Një fans i katërt shkroi në Twitter: “8 vjet dhe tani po fillon me muzikë të re? UAU.”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *