• |
ide | kryesore

Taylor Swift reagon pas deklaratës së Joe Alwyn?

Paparazzi, Slider


Taylor Swift u pushtua nga emocionet teksa ishte në skenë në Angli mbrëmë, gjë që erdhi në të njëjtën kohë kur ish-i i saj Joe Alwyn theu heshtjen e tij për ndarjen e dyshes.

Teksa performonte Champagne Problems mbrëmë në Anfield, Taylor dukej dukshëm e tronditur nga reagimi i audiencës. Pothuajse duke u përlotur, ajo tha: “Është vërtet një nder të luash për një turmë si kjo. Të dua shumë, Liverpool. Faleminderit.”

Reagimi emocional i Taylor erdhi pasi ish-i i saj theu heshtjen e tij për ndarjen e tyre. Duke folur për The Times, Joe tha: “Unë do të shpresoja që kushdo dhe të gjithë mund të ndjejnë empati dhe të kuptojnë vështirësitë që vijnë me fundin e një marrëdhënieje të gjatë, të dashur dhe plotësisht të përkushtuar prej më shumë se gjashtë vjet e gjysmë.”

Ai shtoi: “Ajo që është e pazakontë dhe jonormale në këtë situatë është se, një javë më vonë ajo është befas në publik dhe bota e jashtme është në gjendje të gjykojë”.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *