• |
ide | kryesore

Video virale/ Shqiptari thyen makaronat në sy të italianëve

Arkiva, Pikante
virale


Një video e realizuar ditën e djeshme në Gjermani para ndeshjes mes Italisë dhe Shqipërinë është bërë virale në rrjet. Në pamje shihen disa tifozë shqiptarë dhe italianë përballë njëri-tjetrit.

Teksa po brohorasin, një nga tifozët shqiptarë ka marrë një pako spageti dhe i ka thyer para italianëve. Thyerja e makaronave është një “sakrilegj” për italianët. Këto pamje janë kthyer menjëherë virale, ndërkohë që reagimi i tifozerisë italiane është epike.

LEXO EDHE: Nuk u pa në TV/ Kush ishte shqiptari që hyri në fushë ndaj Italisë (EMRI+PAMJET)

Fotolajm/ Në stadiumin e Dortmundit pati edhe një mesazh për Ramën


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *