• |
ide | kryesore

Pas sulmeve të vazhdueshme vjen reagimi i Elseid Hysajt

Arkiva, Lajme, Të fundit


Mbrojtësi i Kombëtares, Elseid Hysaj ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku ka reaguar për komentet e shumta negative që ka marrë për golin e dytë që Shqipëria pësoi nga Italia.

Lexo më tej: (VIDEO) Nën sulm për golin e dytë/ Elseid Hysaj detyrohet të mbyllë rrjetet sociale


16 Comments

  1. Mus u bej si kurvat o xha jaho! Te gjithe ju hani mut kot e nuk kuptoni nga futbolli. Vertet ai beri nje gabim instiktiv., por po ta arrinte ta devijonte le koke mund te ishte efhe autogol, çfare do thoshit atehere o kokelopa? Edhe diçka tjeter per te gjithe keta gomeret qe nuk kuptojne asgje nga futbolli. O pyka; po luanim me nje nga skuadrat me te forta ne historine e futbollit boteror, e ta kish devujar me sukses topin Hysaj, jeni te digurt ju koqe kompetente se Italia nuk shenonte gol tjeter ? , kishin ngelur edhe 75 minuta loje, e me ate nivel qe po luante kombetarja do mundesh thelle, por siçduket italianet e pane te arsyeshme qe te mjaftoheshin me nje fitore, minimale dhe nuk u dhjeme fare, kaq, o kompetente te loqes!

 1. Nuk duhet te jesh fare ne kombetare o mik,leri broçkullat,ne deshtak dhe kaq !
  Jane ca gjera ku nuk funksionojne me mik dhe me para,futbolli nder te tjera,ti,gjasula,abrashi,strakosha ne porte,nuk duhet te ishti fare ne kombetare,po fare !Koha jote dhe edi droges e ps ka perfunduar,ikni !

 2. Llak dynjaja si lul brava,nuk je per ate krah,imagjinoje kur te luaj me Kroacine
  ?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!!??!!?Apo me Spanjen,hahahahahahaha ik o mik,flm

 3. Tifozet e falin paaftesine por jo talljen. Te mos ulesh koken apo mos ti kthesh bythen topit eshte mesim i dites se pare te kursit te futbollit ne klase te trete fillore per ata qe kan marr pjese.
  Dmth nuk eshte instiktive por shitje per arsye te ndryshme ne rastin me te keq dhe neglizhence ne rastin me te mire. Karriera e tij me kombetaren ka marr fund se do e fishkellejn tifozat cdo ndeshje, por mir ishte ta kishin perzen ne shpi para kroacise qe te vejn ment lojtaret e tjere.

 4. Po mirma kur u kolafikun sa te mir ishn. Po me italjanin qe ja fali topin qe bam glin edhe ate dota kthjen italjan shpi

 5. Ikni more se na zhgënjyet, vetëm për ata 50,000 tifozë në stadium dhe shumë të tjerë që ju mbështetën të kishit luajtur me zemër, me grintë, pavarsisht rezultatit.

 6. If you are reading this message, That means my marketing is working. I can make your ad message reach 5 million sites in the same manner for just $50. It’s the most affordable way to market your business or services. Contact me by email [email protected] or skype me at live:.cid.dbb061d1dcb9127a

 7. SA RROT KARI kur thote qe nuk perllogarita mire trajektoren por ate trajektore dhe nje fillestar e llogarit mire po ky kurva e beri me qellim qe te fitonte Italia. Bythqir i Shitur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *