• |
ide | kryesore

Arrestohet Justin Timberlake

Paparazzi, Slider


Justin Timberlake është arrestuar së fundmi në lidhje me drejtimin e mjetit në gjendje të dehur në Sag Harbor, NY.

Sipas Page Six, Këngëtari “Mirrors” do të dalë në gjykatë ditën e sotme , tha një zyrtar i Gjykatës së Drejtësisë të Sag Harbor për Newsday. Burimet i thanë TMZ se policët e kapën ish-anëtarin *NSYNC pothuajse menjëherë pasi ai hipi në  makinën e tij pas një nate jashtë me miqtë në një hotel në Hamptons.

Fituesi i Grammy është aktualisht në mesin e turneut të tij Botëror Forget Tomorrow në mbështetje të albumit të tij të gjashtë në studio, “Everything I Thought It Was”, të cilin e publikoi në mars.

Ai performoi për herë të fundit të shtunën në Qendrën Kaseya në Miami dhe ka dy koncerte të planifikuara për të premten dhe të shtunën në United Center në Çikago, të ndjekura nga shfaqje të njëpasnjëshme të martën dhe të mërkurën e ardhshme në Madison Square Garden në New York City. Është e paqartë nëse Timberlake do të duhet të shtyjë ndonjë nga datat e turneut të tij pas arrestimit.

Këngëtari i “SexyBack” nuk ka folur për incidentin në rrjetet sociale, ku postoi për herë të fundit të dielën për nder të Ditës së Babait.

“2 dhuratat e mia më të mëdha. Mësoj më shumë për veten çdo ditë vetëm sepse ju të dy më zgjodhët mua për të qenë babi juaj”, ka shkruar ai  në një foto me dy djemtë e tij, Silas, 9 vjeç dhe Phineas, 3.

“Unë do të jem gjithmonë pranë jush për t’ju ngritur dhe për t’ju treguar se sa lart mund të arrini në këtë jetë dhe për t’ju ngritur kur të bini. Ju dua shumë të dyve. Faleminderit që më dhatë qëllimin tim më të madh.”

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *