• |
ide | kryesore

Don Omar zbulon se është diagnostikuar me kancer

Paparazzi, Slider


Don Omar ka zbuluar së fundmi se është diagnostikuar me kancer.

“Sot po, por nesër nuk do të kem kancer“, shkroi  këngëtari në një postim në Instagram.  “Shihemi të gjithë së shpejti.” Omar, i lindur si William Omar Landrón Rivera, përfundoi postimin, i cili është pëlqyer nga më shumë se 600,000 njerëz, me një hashtag që lexonte “F**k kancer”.

Artisti aktualisht është në mes të turneut të tij në SHBA, Back to Reggaeton, i cili është në pauzë deri në gusht, kur ai do të rifillojë shfaqjet në Oakland, Kaliforni. Turneu përfundon në Belmont, Nju Jork, në shtator pas ndalesave në Teksas, Florida dhe më shumë.

Turneu pason publikimin e albumit të tij të shtatë në studio, Forever King, i cili doli në vitin 2023. Ndërsa artisti është më së shumti i njohur në botën e muzikës, Omar pati një rol të vogël në F9 të vitit 2021, ku ai luajti Santos, duke aktruar së bashku me Vin Diesel, Jordana Brewster dhe Michelle Rodriguez./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *