• |
ide | kryesore

Gisele Bündchen shfaqet me Valente pas aludimeve për ndarje

Paparazzi, Slider


Gisele Bündchen po hedh poshtë thashethemet e ndarjes.

Spekulimet se Bündchen dhe i dashuri i saj, Joaquim Valente, u ndanë filluan nga një revistë pasi ata nuk ishin fotografuar së bashku për disa muaj. Të shtunën, Bündchen, 43 vjeç, dhe Valente dëshmuan se thashethemet ishin të gabuara kur  u shfaqën teksa shëtisnin qenin e saj në Surfside, Florida.

Një burim i tha ET në shkurt se Bündchen dhe Valente — i cili ishte instruktori i saj për një kohë të gjatë në jujitsu — kishin kaluar nga miqtë në partnerë romantikë. Burimi shpjegoi se marrëdhënia e tyre evoluoi gradualisht që kur u lidhën fillimisht si miq.

Gisele dhe Joaquim filluan si miq, por gjërat kanë përparuar mes tyre dhe ata janë takuar me njëri-tjetrin”, tha burimi.

Lidhja e çiftit u thellua pasi Valente i ofroi mbështetje Bündchen pas divorcit nga  Tom Brady në tetor 2022. Ajo ishte e martuar me profesionistin e NFL për 13 vjet dhe mohon të ketë tradhtuar Brady me Valente.

Gisele i beson Joaquim sepse ata kishin një themel të fortë përpara se gjërat të bëheshin romantike”, shtoi burimi. “Ai ka qenë aty për të ndërsa ajo kaloi në këtë fazë të re të jetës pas divorcit dhe ka qenë një ndryshim vërtet i bukur për të.”

Bündchen ndan dy fëmijë me Brady, djalin 14-vjeçar Benjamin dhe vajzën 11-vjeçare Vivian, ndërsa Brady gjithashtu ka një djalë 16-vjeçar, Jack, nga lidhja e tij e mëparshme me aktoren Bridget Moynahan./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *