• |
ide | kryesore

Kërkon heqjen e masës “arrest shtëpie”, shtyhet në orën 12:00 seanca në Apel për Berishën

Lajme, Të fundit
Berisha


Shtyhet në orën 12:00 seanca në apel për ish-kryeministrin Sali Berisha.

Gjyqtarja Iliriana Olldashi dëgjoi prokurorin e Spak dhe avokatin e Berishës, Genci Gjokutaj që kundërshtoi informacionin dy mujor dhe kërkoi heqje të masës arrest shtëpie. Ish-kryeministri po hetohet për privatizimin e  ish-kompleksin Partizani.


1 Comment

  1. Te perpiqesh te besh shtet me rustem gjaten, Tritanin, suden, çiljeten, fahri balliun, xhozin, arbnori, zhulalin, paloken, mulin, azemin , motrat vokshi nuk eshte e thjesht!
    E pra, Doktor M zbatoi ligjin bolshevik 7501 dhe e shpallen perfaqesues te ish pronareve, pra edhe te merr pronen edhe te perfaqeson! Edhe te ben avokatin edhe te vret me duart e veta! Kjo eshte nje aftesi qe jo gjithkush e ka!
    Denoi ramizin e nexhmijen per kafe e rustem gjaten e denoi me Kryetar i Gjykates Kushteruese dhe desh Ta bente dhe deputet. Te birin e ka jurist te PD.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *