• |
ide | kryesore

Përndoqi bashkëjetuesin dhe dhunoi vjehrrën, arrestohet 21-vjeçarja

Arkiva, Lajme, Të fundit
sekuestrohen, policia


Arrestohet një 21-vjeçare në Lushnjë. Mësohet se e reja ka përndjekur bashkëjetuesin e saj si dhe ka dhunuar fizikisht vjehrrën.

Me rastin do të merret Prokuroria Fier.

Njoftimi i Policisë:

Drejtoria Vendore e Policisë Fier

Komisariati i Policisë Lushnjë arrestoi shtetasen D. M., 21 vjeçe, banuese në fshatin Fier Shegan, pasi ka përndjekur bashkëjetuesin e saj dhe ka ushtruar dhunë ndaj mamasë së tij.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *