• |
ide | kryesore

Shkëmbi bie mbi makinë, disa të plàgòsur te Shkalla e Tujanit

Arkiva, Lajme, Të fundit
Tujanit, Lezhë, aksident, Paskuqan, aksident, polici


Rre shkitja e gurëve në rrugën e Arbrit ka rrezikuar jetën e disa personave që udhëtonin me një fuoristradë.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në afërsi të Shkallës së Tujanit, ku një masiv guri është shkëputur duke goditur makinën.

Ndërkohë në vendngjarje ka shkuar policia dhe ambulanca, të cilët u kanë dhënë ndihmë duke i dërguar drejt spitalit Nënë Tereza.


5 Comments

  1. Shembet rruga ne Erseke, bie shkembi ne rrugen e Arberit!!? O hajdute rruga do parate per tu bere siç duhet, nuk vidhen, se keshtu shkon kur vjedh,cope cope…Llafe kot do thote ndonjeri: Keta vjedhin edhe parate e qenit te emegjencave, jo me te rrugeve qe bejne sikur ndertojne!! Bande tradhtaresh e hajdutesh !

  2. Kam qene vete para dy javesh ne ate rruge, e per fat na ruajti zoti se sapo kalova u shemb nje masiv me gure. Ai vend aty duhet konsideruar skene krimi dhe duhet vepruar menjehere pasi kam frike se do ndodhe ndonje hata e madhe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *