• |
ide | kryesore

(FOTO) Dalin vlerësimet e para e lojtarëve kuqezi për paraqitjen ndaj Kroacisë

Arkiva, Lajme, Të fundit


Shqipëria barazoi ndaj Kroacisë një ndeshje mbresëlënëse me emocione deri në sekondën e fundit të saj. Një paraqitje ku futbollistët dhanë gjithçka kishin në fushën e lojës, për të siguruar pikën e parë në Euro 2024.

Sipas paraqitjes që kanë dhuruar lojtarët e skuadrës shqiptare, në bazë të statistikave të regjistruara sipas rolit, më poshtë është renditja e tyre për notën që kanë merituar sipas SOFASCORE.

Bie në sy se Strakosha ishte lojtari më i mirë me notën 8,6, i ndjekur nga Laçi i cili shënoi golin e parë me notën 7,8 si dhe më pas Gjimshiti e Ramadani me 7.1.


3 Comments

 1. Me trajner IDIOT qe nuk beri ndrrimet ne kohe kur dukej ashiqare lodhja e lojtareve nuk behet. Trajner qe bente si majmun frikacak. Dukej qarte qe spo kishin me takat dhe duheshin ndrrime..

  1. Manaj edhe me lëviz ça do boj? Ska as gjatësin as peshën…
   Ai ka vler vetëm po pati një shtyll anash që ti hapi rrugën
   Po e dhe sumën se lun vendit e vërtet…çun negativ më ësht duk gjithmon ai
   Sduhet të ishte thirr fare se të prishi edhe grupin kto tipat egoist edhe menjemëdhenj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *