• |
ide | kryesore

FOTO/ Kroacia sjell “armën” plus kundër Shqipërisë: Ivana Knoll në Gjermani për kombëtaren e saj

Sport
Knoll


Ivana Knoll, e cila u bë një yll në Kupën e Botës 2022 për veshjet e saj pikante në stadiumet e tribunave të Katarit, ka zbarkuar në Gjermani për të mbështetur Kroacinë në Kampionatin Evropian. Fillimi nuk ishte më i miri, por modelja sexy pret që kombëtarja e saj të rikthehet kundër Shqipërisë. Kjo ndeshje është vendimtare për kroatët dhe Knoll nuk ka dashur të mungojë në Hamburg, për derbin ballkanas kundër Shqipërisë.

Knoll në fakt ishte një talisman i vërtetë në Katar 2022, aty ku prezenca e saj ra në sytë e gjithë botës. Modelja, ish-miss, arriti të fitonte madje mirëkuptimin e një vendi religjoz si Katari, edhe pse e veshur në mënyrë provokuese.

Lexo më tejHutoi Katarin me format trupore, Ivana Knoll bën premtimin joshës: “Nëse fiton Kroacia, veshjet hiqen”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *