• |
ide | kryesore

FOTO/ VIP-at që ishin në stadiumin e Hamburgut për Shqipëri – Kroaci

Arkiva, Lajme, Të fundit
vip


Në atë barazim historik të Shqipërisë me Kroacinë në Hamburg nuk munguan as emra të njohur të ekranin në stadium. Përveç Presidentit të Republikës Bajram Begaj dhe ministrit të Brendshëm Taulant Balla, prezentë ishin edhe emra të njohur të televizionit.

Në rrjetet sociale u panë foto të gazetareve Hygerta Sako dhe Eva Murati, moderatores Luana Vjollca apo modeles Juliana Nura.

May be an image of 2 people, people playing soccer, people playing football and text
Hygerta Sako
May be an image of 5 people, people playing soccer and text
Luana Vjollca
Luana Vjollca
Eva Murati
Eva Murati
May be an image of 2 people
Juliana Nura
May be an image of 3 people and text
Juliana Nura

Në stadium ishte edhe Tati Mendez, vajza e trajnerit Sylvinho që nuk i mbajti dot lotët për shkak të emocioneve. Më poshtë disa foto të postuara në rrjetet sociale. 

Vajza e Sylvinjos nuk mban dot lotët pas barazimit të Shqipërisë me Kroacinë
Tati Mendez

Nuk munguan as politikanët që e kishin gjetur një mundësi për të mos e humbur ndeshjen. ©LAPSI.al

Presidenti Bajram Begaj në stadiumin e Hamburgut me dy djemtë dhe bashkëshorten

Predienti Bajram Begaj dhe Ministri i Brendshëm, Taulant Balla

LEXO EDHE: Dy bileta për Hamburg/ Begaj dhe Balla sajojnë vizita shtetërore në Gjermani


11 Comments

  1. Kush i pa’ me kostume tu Bo tangerllik pederastat … Qia Ropt dhite e zgjebosme e bishti perpjete . Me demek do rrifnin ter Europen !!!!!!!!!!!! Fiks Edver Pederama , gjasme gafili kadriut ………..

    1. Vipa!!!!
      Tallje me ata persona që me të vërtetë janë të rëndësishëm në profesionet e tyre esenciale që shoqëria përfiton shumë prej punës së dhe përkushtimit të tyre.

  2. Kjo luana vjollca me siguri qe i do buzet edhe ma te trasha se kaq sepse i ka zmadhu me tej e me te kuqin e buzeve. O idiote!- beje gjithe turinin buze te mbeldhesh mandjen. PS: 1 – Nuk quhet vip nje prezantator i nje programi tv. ata jane thjeshte NIP 2- Nuk quhet vip nje qe edhte bere i njohur nga qe eshte bere i pasur nga vjedhjet. 3- As te pasurit nuk quhen vip. Vip, bota quan personazhet e spikatura te artit e aktor te kinemase, jo kurva e hajdute si tek ne!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *