• |
ide | kryesore

Rama: Me kokën lart deri në fund djema. Kjo quhet krenari!

Arkiva, Lajme, Të fundit


Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas barazimit te Kombetares shqiptare me Kroacine.

Rama ka lavdëruar kuqezinjtë për rezultatin e arritur në këto eleminatore.

“KJO QUHET KRENARI

Përballë një skuadre shumë më të fortë në letër dhe me shumë më shumë eksperiencë në këto nivele ishte një Shqipëri e re, e përkushtuar me mish e me shpirt ndaj flamurit kuqezi, e cila të mbush me krenari, me dashuri, me respekt e me optimizëm për rrugën përpara, përtej këtij Europiani, falë djemve të jashtëzakonshëm dhe publikut të saj po aq të jashtëzakonshëm❤️❤️

Kokën lart dhe kështu përpara, me pasion, shpirt skuadre, përpjekje deri në fund për të bërë më të mirën”, shkruan kryeministri Edi Rama.


12 Comments

 1. Pu pu pu pu çfarë shurrë uthull kjo bajga e kristaqo perdhunuesit thotë:

  Mbille sqepin moj lavire e shkerdhyer
  Askush nuk të qi perveç lulekurves dhe tao plendesit çeerrit të bandave kokëpalarë

 2. Ate krenari, qe ti e ke perdhunuar prej vitesh. Duke i degjeneruar shqiptaret me varferi, injorance, papunesi. As greku serbi dhe komunistet nuk ia kan bere shqiptarve kete qe po beni
  Mallkimi tju kape te gjithe juve, deri tek brezi i 7

 3. O narkotrafikat i ndyre,pse ha mut kot e flet per krenari !
  Te fundit ne arsim,te paret ne trafik,te paret ne shpopullim e ha mut ti qe je pergjegjesi nr.1 i gjemes qe u ka ndodhur shqiptareve e flet per krenari ti,ti kriminel e felliqesire e piste ?!
  Edi Rama te uroj fatin e Gedafit !

  1. Vidh,vodh ti plehre se nuk le gje pa futur e ndyre duart e tua me letyre,monster njeri !
   Krenare se je koke narkos e dhjeve mbi shqiperine dhe shqiptaret per 11 vite me banden tende ?!
   Zoti te marrte shpejt e mw shumw dhimbje,ty dhe çdo ligesi te PS-se qe jeni bere tmerri i ketij vendi te dhjere !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *