• |
ide | kryesore

Rrihet oficeri i policisë në Korçë

Arkiva, Lajme, Të fundit


Dhunohet një oficer i krimit ekonomik të drejtorisë vendore të qarkut Korçë.

Burime të siguruara pranë kësaj drejtorie thanë se sherri ka nisur në një lokal në qytetin e Korçës e më pas ka shkuar deri në përdorimin e grushteve dhe mjeteve të tjera.

Policia ka shoqëruar dhunuesin dhe po merret në pyetje për të sqaruar rrethanat e kësaj ngjarjeje.

Për momentin i njëjti burim tha se sherri ka ardhur për motive banale.

Ndërkohë një tjetër rast sherri ka ndodhur para pak minutash, në spitalin rajonal të Korçës është paraqitur një 18 vjeçar i dhunuar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *