• |
ide | kryesore

Balla anulon pushimet e verës për punonjësit e policisë së shtetit

Arkiva, Lajme, Të fundit


Janë anuluar pushimet verore për punonjësit e Policisë së Shtetit. Mësohet se efektivët e policisë së nuk do të bëjnë pushime nga data e sotme, 20 qershor.

Ky vendim është marrë për mbarëvajtjen e sezonit turistik. Ndërkohë për vete, Ministri i Brendshëm, Taulant Balla nuk ka munguar në stadiumet e Gjermanisë për asnjë nga ndeshjet e kombëtares.

Lexo edhe: Dy bileta për Hamburg/ Begaj dhe Balla sajojnë vizita shtetërore në Gjermani


10 Comments

 1. Pervec vleresimeve negative per kete shpure batakçinjsh qe jane polixet e Balles, si mundet nje zyrtar shteteror te anuloje ne menyre arbitrare pushimet e vartesve. Pervecse kunder Kodit te Punes eshte edhe kunder Kodit te Nepunesit Civil dhe tregon pengmarrjen e punonjesve te paafte dhe militante ne vendet e punes shteterore..

 2. T’ju shkerrdheje familjen pak e kane,i sherbejne me devotshmeri e kreativitet ne drejtim te krimit dhe bashkpunimit me te keto monstra !Grupi “Çiftelia” eshte nje turp kombetar apo tani jo me !!!???
  Ky nuk eshte shtet,mjafton te shikoni renditjen boterore ne Arsim,per te kuptuar se ku jemi o njerez te ligj !
  E shkaterruan kete vend,ne themelet e tij,me injoranete,te blere,te ndotur,bashkpunetore ne krim,dhe kriminele fiks !
  E keni degjuar ndonjehere te kerkoje nga nxenesit te mwsojne ne shkolle monstren Edi Rama ?
  Jo,jo kurre se atij i duhet te qeverise injorante,elektorati i tij eshte dele,jevgjit dhe soji i tyre duke mos harruar dhe familjet e ndyra qe kane drejtuar kete vebd ne vitet e krimit dhe sot jane po ato !

 3. Pser mer zoter jane keto?! Ato njerez kane familje, kane femije, kane edhe nevoje per qetesi. Trajtim skandaloz i punonjesve edhe habiten pse emigrojne! Keshtu do e luftojne korrupsionin keto?! Me doemos nese punon si kavje do hapesh syt me shume te fitosh ndonje gje anash. Nuk e di a ja paguajne oret shtese por me shume mundesi as ato jo. Si ne diktature!

  1. Meritojne edhe me keq. Qiju grate tao dhe anajelltas me dildo ahmetaj moterqiraj dhe jepi te pijne LHL e sander kimikut. Te rroje partia.

 4. hahahahah jo pushimet verore tju ndalosh, po ndaloji te shkojne dhe ne shtepi pas pune dhe mos qijne as grate e tyre, kthejini ne transgjender sic axhenda socialiste europiane e juaj promovon. Mbaji ne pune 24 non stop qiju robt. Ata vetem polic nuk jane. Ata jane skllever , patronazhiste e aktiviste qe per nje cope buke mbrojne hajdutet si Lali, Ramazani, Tualeti me shoke e shoqe dhe i japin dru motrave e vellezerve te tyre shqiptare qe protestojne qe dhe keto police vete mos vidhen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *