• |
ide | kryesore

“E di shpirt që të kam mërzit” Xhensila nxjerr hitin e ri muzikor

Paparazzi, Slider


Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku prej kohësh janë në qendër të vëmendjes së medias rozë, për shkak se dyshja i kanë dhënë fund martesë së tyre disa vjeçare.

Ditën e sotme Xhensila përmes një postimi në Instagram ka treguar se së shpejti do të publikojë projektin më të ri muzikor, ndërsa ajo çfarë u vu re ishte teksti i këngës, të cilin mesa duket këngëtarja ia ka kushtuar ish-partnerit.

“Ti mos më kërko, të të them lamtumirë, e di o shpirt që të kam mërzit, e di shumë mirë”, është një pjesë nga teksti.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *