• |
ide | kryesore

Rama takon Speed/ E habit me kopshtin 4 milion euro në kryeministri (VIDEO)

Arkiva, Syri i Lapsit


Rreth 80 mijë vetë kanë ndjekur një transmetim live në Youtube të Speed, një prej personazheve të famshëm të rrjeteve sociale, që shpesh ka treguar pëlqimin e tij për Shqipërinë.

Gjatë vizitës së tij të shkurtër në vendin tonë, Speed ka bërë një vizitë në kryeministri. Pasi ka shkëmbyer disa batuta me Ramën në zyrë, personazhi i Youtube me mbi 23 milion ndjekës ka marrë dhuratë një libër me pikturat e kryeministrit.

Në dalje, Rama e ka ftuar të shohë “diçka që nuk e kishte parë kurrë”, kopshtin vertikal në kryeministri. Speed është habitur vërtet me këtë projekt. Në fakt me këtë jemi habitur të gjithë. Sidomos pasi u mësua se kopshti vertikal i kryeministrisë, një tekë e Ramës ka kushtuar rreth 4 milion euro. Me sa dukej nga video është ende në ndërtim e sipër. Video më poshtë:

Një burim nga kryeministria tha për Lapsi.al se këto ditë të nxehta vere, kur Rama s’ka asgjë për të bërë dhe muza për piktura nuk është më aty rrotull, nuk përjashtohet mundësia që kryeministri të presë në zyrën e tij Kozakun, një personazh tjetër shumë i famshëm i rrjeteve sociale.


16 Comments

 1. Speedin e paska marre per ti punuar bahcene nga prapa kurrizit,i kujtohen ato vite poshte ures ne Paris kur kenaqej nga zezaket

 2. Po ky kari me maj,unet e ghettos merret sikur i rregulloi te gjitha punet e Shqiperise. Kryeminister gomar

 3. Kush eshte ky i famshmi “speed”? Kush ia pjerdh ketij te famshmit, ah harrova, jane afrikanet, dhe ky i gjati jone , njeren gjyshe ka me origjine afrikane.

 4. 4mln eur per budallalliqe nderkohe femijet e varfer mbushin rruget e Tiranes, nuk ja ilaçe neper spitale per te semuret, pleqte e kane pensionin 150€..Vazhdoni ta votoni o njerez..dhe keto do presim..

  1. 4mln eur per kopshtin. shikoja mermerin e shtrenjt ne dyshemen e zyres, kolltuket e shtrenjt, dyert e zyres se km, i lare ne miliona dhespoti rame. Shikoja qendrimin prej zoti. Dhe prap i pangopur. Nuk i del Shqiperia 1.5milioneshe. Se ja Speed ka 23 milion frymore ndjeksa.

 5. PO DOLE APO PO U FUTE NE ZYREN E TIJ NJE EMER KE Na,,,s KETA PRET E PERCJELL NE ZYRE KY NAR ,,,EN thotë:

  Nje pyetje ashtu naive ?CFARE SOLLI ME VETE KY YOU TUBER????OSE E KUNDERTA CFARE DO TI JAPIN ME VETE KETIJ YOU TUBER??? PO MOS TE KETE IKUR TE KONTROLLOHET MIRE !!

  1. Keto pritjet ne zyre Jane sinjale qe KY con p sh nje karteli !! MOS U BENI NAIVE ! PO JU KUJTOJ NE FILLIMET E TIJ SI KRYEMINISTER A NUK SHKONTE NE DOGANA DHE BENTE FOTO JA SI ISHIN BDOGANAT NE KOHEN E DEMOKRATEVE PASTAJ KALONIN KAMIONET ME BANANE TE NGARKUARA ME MIELL TE BARDHE !! TONELATAVE JA HAPTE RRUGEN KY BICIM MIELL I BARDHE EDI RAMA !!

 6. 4 milion euro per te kenaqur psikopatine e tij prej te luajturi mendsh ?!
  E çfare jane 4 mil euro o njerez se i plasi bytha e ndyre ketij narkomani se çfare impakti do sillte ne shoqeri nje shume e tille ?!
  Me 1.7 ml euro eshte bere e gjithe Lapraka nga Cooperacioni Italian,me rrugen kryesore,rruget dytesore,kanalizime,trotuare,ndriçim,e qe nuk permbytet kurre !
  Me 4 mil euro nuk ngrihen plehraxhijte qe vuajne per buken e gojes me 3800 leke ne muaj ndihme ekonomike qe ky ua merr votat me presion vazhdimisht !
  Nuk ngrihen pjerdhsit qe i thone vetes Intellektuall te medhenje te te flasin nje fjale,po rrine poshte fustanit te kurvave qe kane ne shtepi e bejne ze sa shohin nga aty poshte,turp tju vije popull i dhjere,popull qe me vjen ndot nga termi Shqiptar,njerez parahistorik e mjerane qe vrasin njeri tjetrin kur edi rama i masakron nga mengjesi nw darke !!!!
  Dele,rama po u vjedh,po ju tall dhe po ju degjeneron si njerez pa atdhe rrugeve te botes,jeni krenar ?!Hahahahahahah,jeni te dhjere ne fakt !

 7. Hani mut shqiptare une do te vjedh sa do me dope shpirti bashke me kurven qe rrin ne Surrel STERRRR!!! thotë:

  Kryehajduti Edi Rama vetem per nje vazo te madhe me Copa drasash harxhoi 4 MILION DOLLARE NUK KA PROBLEM TI JAPI KETIJ NJE THES ME MIELL DHE 1 MILION DOLLARE!

 8. Rama kete qellim ka te kenaq egot e veta prej skizo ,premtoj te prish teatrin kombetar e shembi , premtoj te kthej PD ne ojf e shkalafiti dhe po e shkalafit me drektesine e tij “te pavarur” , kerkon te behet interesat duke dhuruar pasuri publike kurse miqve qe e ndihmojn “falas” ose u ofron kontrata per konsulence ne arbitrazhet qe vetem i humb ose u ofron fusha naftnbajtese ose thjesht u jep tendera etj … keshtue dhe me kete personazhin qe i tregon kopshtin e ndertuar me parat e shqiptareve ndersa per rritjen e varferise ,renien e konsumit, shpopullimit te vendit dhe pasigurise , mungeses se sherbimit shendetsor dhe shkaterrimin e arsimit nuk ja ndjen fare se ai naltgjatesia ka gjera me te rendesishem si psh ku kopshti qe i duhet ta reklamoj …

 9. KU ESHTE LINDA E SURRELIT QE NUK E NDALON KETE IDIOT QE TE BEJE SHPENZIME PREJ IDIOTI! CFARE LLOJ GRUAJE JE LINDA!! thotë:

  Me 4 000000 $qe shpenzoi per VAZON E DRURIT KRYEHAJDUTI mund te bleheshin jo nje POR DISA PAISJE MJEKSORE QE MYNGOJNE NEPER SPITALE DHE SIDOMOS PER KANCERIN!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *