• |
ide | kryesore

Sulmohet me thikë një efektiv policie në Durrës, përfundon në spital

Lajme, Të fundit


Një efektiv policie është sulmuar me thikë ditën e sotme në Durrës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit bregdetar.

Një qytetar është shfaqur me thikë dhe ka goditur policin me thikë, por arsyet nuk dihen ende. Efektivi është transportuar në spitalin e qytetit për të marrë ndihmë mjekësore. Ndërkohë që agresori ndodhet në ambentet e policisë, duke u marrë në pyetje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *