• |
ide | kryesore

Zbuloi se ishte diagnostikuar me kancer, artisti jep lajmin befasues

Paparazzi, Slider


Don Omar ka dhënë një lajm të mirë për ndjekësit e tij, pak orë pasi zbuloi se ishte diagnostikuar me kancer.

Ai zbuloi përmes rrjetit të tij social se pas operacionit, nuk ka më kancer dhe se po fokusohet në shërimin e tij.

“Sot u zgjova pa kancer dhe mirënjohës. Faleminderit për urimet, lutjet dhe mijëra mesazhet tuaja. Operacioni im ishte një sukses. Tani presim për t’u rikuperuar”-u shpreh Omar.

 

Artisti aktualisht është në mesin e turneut të tij të shtatë, i cili është në pauzë deri në gusht, kur ai do të rifillojë shfaqjet në Oakland, Kaliforni. Turneu përfundon në Belmont, New York, në shtator pas ndalesave në Teksas, Florida dhe më shumë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *