• |
ide | kryesore

Meta shpjegon divorcin me Kryemadhin: Vendimin e mora kur ajo foli në SPAK!

Arkiva, Lajme, Të fundit


Kreu i PL-së Ilir Meta në një intervistë për mediat, ka treguar arsyet që u nda nga Monika Kryemadhi, ku ndër to thotë se ishte deklarata e Kryemadhit në SPAK.

“Prioritetet e mia është beteja deri në fund me këtë regjin mafioz. Nuk është se kryesia nuk kanë qenë në dijeni të vendimi apo marrëdhënieve të tensionuara prej kohësh. Sa i takon vendimit, është marrë pas deklaratave bëra nga ana e zonjës pas pyetjeve në SPAK. E respektoj mendimin ndryshe”

“Vendimin për t’u ndarë e mora pasi Monika foli në SPAK. Për divorcin me Monën i tregova vetëm djalit dhe motrës time. Mbaj përgjegjësi për çdo veprim timin! Për të tjerët, zero!”– tha Meta.

-Ja keni thënë kryemadhit këtë vendim pasi është shprehur e habitur pas këtij vendimi?

“Që përpara konventës nuk ekziston asnjë komunikim mes nesh, nuk mendoj se procesi do të jetë problematik, sepse kjo zgjidhje uroj që t’i japë fund çdo keqkuptimi apo mjegulle në publik mbi qëndrimet e mia dhe njëkohësisht unë besoj se nuk do të ketë asnjë problem sepse çdo gjë i përket Kryemadhit dhe fëmijëve të mi”.


7 Comments

  1. Po nqs ti je i paster pse e paske kaq problem qe ajo foli ne SPAK? Me nje fjal e pranon qe ke vjedhur dhe qe bashkepuntorja me e ngusht ne aferat e tua korruptive paska treguar vjedhjet e tua. Vetem nje hajdut arrin ne gjendjen tende psikike dhe paranoiake. Si i tha ai te prall nga e kaluara: Cka ai Vangjeli qe sdel nga shpia?

  2. Shpresoj qe antaresia e partise te mos c’fokusohet nga qellimi final: – Integrimi perfundimtar i Shqiperise ne Bashkimin Europian.

  3. Like po pse e ndave o gomar.
    Ishte kollaj fare. I prisje gjuhen, dhe nuk kishte c derdelliste ne SPAK Mona.
    Do te qi DUMDUMANI vence tani.

  4. Mire ja bere, tamam burre! Kur sheh qe te del gruaja nga duart, ndaje! Ka ca qe u shkon gruaja me te tjere, dhe e pranojne! Madje qajne, aman shkerdhehu me ke te duash o grua vetem mos me ler! Monika zbukurohej per Lulin, e demtoi shume LSIne! Edhe tani flet brockulla, SPAK po ben cmos te burgose opoziten! Sali naivi e hengri, lexon perralla ne dritare! Burre trim Ilir Meta, nuk e fusin dot brenda ketu do jemi..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *