• |
ide | kryesore

Përndoqi 38-vjeçaren, arrestohet në Maliq 53-vjeçari

Lajme, Të fundit
Shkodër


Një perosn është arrestuar ditën e sotme në MAliq. Bëhet me dije se 53-vjeçari me iniciale A.A ka përndjekur një 38-vjeçare. Gjithashtu nuk dihet ende arsyeja apo lidhja mes autorit dhe 38-vjeçares, por kjo e fundit ka raportuar në polici ngjarjen.

Njoftimi i policisë:

Komisariati i Policisë Maliq arrestoi në flagrancë shtetasin A. A., 53 vjeç, banues në fshatin Vreshtas, Maliq, pasi dyshohet se ka përndjekur një 38-vjeçare.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *