• |
ide | kryesore

Tjetër aksident i rëndë në Durrës, humb jetën 22-vjeçari

Lajme, Të fundit
shtëna


Një tjetër aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur pranë urës së Dajlanit në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të plazhit. 22-vjeçari ka humbur kontrollin e makinës dhe ka dalë nga rruga duke përfunduar në anë të saj.

Policia ka shkuar dhe e ka gjetur shoferin e vdekur në timon. Dyshohet se para se të përplaset i riu ka pësuar atak kardiak.


2 Comments

  1. Bash ashtu èshtè Andi Bushati siç e pèrshkruat dhe analizuat veprimin e mètutjeshém té liderit opozitarè lidhur me akuzat gènjeshtare tè multigrupit mafioz amerikano -anglez tè lobuar me korupsionin qeveritarè tè grupit rilindja .Doktori e fitoi betejèn me mafien brènda dhe jashtè,kjo betejè èshtè e jashtèzakonshme ,èshtè epike pèr doktorin e nderuar dhe pèr ata qè kanè dinjitet njerèzorè.I demaskoj ,i diskreditoj dhe i amortizoj.Nè fund u rykthye edhe fitues ndaj gjukatave tè kapura qè s’kishin ka ti ja mbanin pèrballè fakteve tè pathyeshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *