• |
ide | kryesore

FOTO/ Saimir Tahiri shfaqet i transformuar nga burgu

Arkiva, Lajme, Të fundit


Saimir Tahiri është paraqitur ditën e sotme në SPAK ku është thirrur për t’u marrë në pyetje. Ai ka qenë i shoqëruar nga avokati i tij Maks Haxhia. Ish-ministri i Brendshëm është shfaqur në dyert e SPAK i transformuar me flokët e rënë dhe të thinjur, ndryshe nga para se të dënohej me burg për shpërdorim detyre. Tahiri u lirua pas disa manovrave që bëri në lidhje me përkujdesin e fëmijëve të tij, duke përfituar lirinë. Aktualisht ai po hetohet për pasurinë e tij, që sipas një investigimi e ka zhvendosur në ndërtim, turizëm mjekësor dhe qendra estetike.

Investigimi për pasuritë e Saimir Tahirit/ Ndërtim, turizëm mjeksor dhe qendra estetike

 

 


10 Comments

 1. Ka shum mallkime mbi kurriz ky rilindas aventure…i dukej vetja faraon minister, qe do merrte ne var deri byzylykwt e nuses dhe bodygard

 2. Bente kaloresin e rendit dhe te sigurise, duke rras ne burg dhe hallexhjt e bukes se gojes. Prit se nuk keni pare gje..sa do shpaguajne keta me femije deri ne brez te 7 se i kan hyr shuuum ne hak njerezve

 3. PO hetohet për pasurinë e tij, që sipas një investigimi e ka zhvendosur në ndërtim, turizëm mjekësor dhe qendra estetike.
  Haaaa. Ai ka hotele dhe vila i plas per kaq

 4. Ky qe kerkonte kutine e ndihmes se shpejte ne makine ose gjobe…. Pyesni ne fshatin Vishnje per te.. apo ..# bravo I qofte , i shkathet,#…

 5. Kur ja ka futur ketij persono edi rama i cili e mori perdore e solli ne PS dhe e prezantoi dhe sot Sajmir Tahiri eshte ky qe shikoni vete !!!!!
  Edi Rama e inkriminoi,edi rama e yshti ,edi rama dhe per llogari te tij e perballoi me ligjin e la si legen ne parlament,si lebroze dhe ne fund e futi nw burg !!!!
  Kush mjeran ne kete vend mendon sr nuk do kete fatin e kesaj vemje,qe ktheu veten ne ordinancen e nje krimineli e bir krimineli si edi Rama e ka gabim !
  Shikoni e pesoi Kokedhima,e pesoi Beqja i inkriminuar rende,nuk shpeton kurre nga burgu,e pesoi Arben Ahmetaj qe flinte me te !Do e pesoi tani Erioni,Krifca,Manasterliu,Balluku e me radhe.
  Edi rama i inkriminon,i perdor si monstra dhe me pas i hedh si plehra,me keq i fut ne burg !
  Kete gje nuk e shohin Shqiptaret ?!?!!.

 6. Djemtë e baballarëve janë!!
  Bënë si deshën 45 vite dhe tani po ashtu. Por do hanë kokat e njëri tjetrit si dikur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *