• |
ide | kryesore

Karriget e qeverisë bosh në parlament, ministrat kanë fluturuar në Gjermani

Arkiva, Lajme, Të fundit


Seanca parlamentare këtë të martë është thirrur për hallet dhe problemet e elektoratit, ndaj ajo quhet ndryshe seanca “e gjelbër”. Por kuvendi është gjysëm bosh, ndërsa mungesat janë të shumta si në radhët e opozitës por edhe të mazhorancës.Në veçanti në seancë bien në sy mungesat e ministrave që kanë fluturuar drejt Gjermanisë për të parë ndeshjen e kombëtares me Spanjën, siç duket më lart.


4 Comments

  1. Kane lene patronazhistet,sklleverit e permjere te koherave te pista !
    Kush eshte ajo qenije e peshtire qe mund te votoje Partine Socialiste,kush mund ti votoje me keto hajdute te neveritshem,kush mund ti votoje me keto qe kane per familje prindi 1 dhe prindi 2,kush mund ti votoje keto qenije te ndyra qe shpopulluan kete vend.
    Kush mund ti votoje kwto felliqesira qe po vjedhin dhe ata qe hane mut per ta,po ju vjedhin budallenje !

    1. I pa emër i orës1608 ne do lozim futboll me Spanjën që është me popullsi mbi 60 milion po mami jot dhe motrat e tua me çfarë lloj topash po shpërblehen nga që je shkërdhat bythqirë dhe ju pëlqen t,ju shkerdhejnë pa dyshim që je bastard fundërrina që jeton në Shqipëri po të të gjej që tani ta çaj pidhin e motrës

  2. e o mire te gezojne cik dhe ata se mbeten vec ne pune. meqe ra fjala, sot hakerat “iraniane” publikuan pasaportat ku perfshiheshin: NID, vendbanim, numer telefoni, vendlindje, ditelindje, etj.

    FORCA SHQIPERI SHKATERROJE SPANJEN SOT!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *