• |
ide | kryesore

Pësoi arrest kardiak sapo ra në kontakt me ujin e detit, ndërron jetë 66-vjeçari në Kavajë

Lajme, Të fundit
Bulqizë


Një 66-vjeçar me inicialet M. H., ka pësuar arrest krdiak sapo ka rënë në kontakt me ujin e detit dhe për pasojë ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur në plazhin e Spillesë. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.

Njoftimi:

Kavajë/Informacion paraprak

Rreth orës 12:40, në Spille, shtetasi M. H., rreth 66 vjeç, banues në Lekaj, Kavajë,
dyshohet se sapo ka rënë në kontakt me ujin në det, ka pësuar arrest kardiak dhe si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *