• |
ide | kryesore

Saimir Tahiri rikthehet në dyert e SPAK

Arkiva, Lajme, Të fundit


Ish- ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është paraqitur ditën e sotme në ambientet e Prokurorisë së Posaçme. Ndaj ministrit Tahiri ka nisur një hetim pasuror, çështje për të cilën nga prokurorët janë marrë në pyetje edhe biznesmenë.


4 Comments

  1. Eshte kthyer si “I penduar”,me dokumente dhe dosje origjinale ku do shkerrmoqe edi ramen dhe banden e partise socialiste dhe eruon 5D Veliajn.

    1. Bente kaloresin e rendit dhe te sigurise, duke rras ne burg dhe hallexhjt e bukes se gojes. Prisni… se nuk keni pare gje..sa do shpaguajne keta …me femije deri ne brez te 7 se i kan hyr shuuum ne hak njerezve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *