• |
ide | kryesore

Taylor Swift performon në skenë me Travis Kelce

Paparazzi, Slider


Taylor Swift kishte një të ftuar  special në koncertin e saj të fundit: të dashurin e saj Travis Kelce!

Gjatë shfaqjes së saj të tretë në stadiumin Wembley të Londrës të dielën, Taylor surprizoi fansat e saj duke ftuar në skenë Kelce.

Shfaqja në Londër shënon herën e parë që ai është shfaqur në skenën e Eras Tour që kur çifti thuhet se filloi të takohej në shtator 2023, megjithëse lojtari i Kansas City Chiefs është parë në audiencë shumë herë.

Paraqitja e Kelce erdhi vetëm disa ditë pasi dyshja zyrtarizuan lidhjen në Instagram në një selfie që shkrepën në prapaskenë në shfaqjen e parë të saj në Londër me Princin William, Princin George dhe Princeshën Charlotte të premten, më 21 qershor.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *