• |
ide | kryesore

Vajza e aktores së famshme zbulon se është lezbike

Paparazzi, Slider


Vajza e aktores së famshme, Meryl Streep, Louisa Jacobson Gummer ka zbuluar së fundmi se është lezbike. Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në “Instgram” gjatë fundjavës.

Vajza e Meryl Streep, tregoi se ka prirje seksuale për femrat dhe postoi një foto me partneren e saj ku ka shkruar: “E bekuar të hysh në epokën e re e lumtur”.
Dhe në foton e dytë shkruhej: “Po hyjmë në një epokë të re të lumtur të modës lezbike”.

Në disa nga fotot shfaqet edhe e dashura e Gamer, Anna Bandel, e cila është producente.
Badel, nga ana e saj, duket se ka konfirmuar lidhjen e tyre në dhjetor 2023 me një postim në rrjetet sociale.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *