• |
ide | kryesore

Skandali në Britani/Zbulohet gardiania që kryente marrëdhënie me të burgosurin

Arkiva, Lapsi Leaks
marrëdhënie


Në mediat britanike ka zënë vend një skandal i ndodhur në burgun e Wandsworth ku një gardiane është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale me një të dënuar.

I burgosuri është identifikuar si Linton Weirich, 36 vjeç, nga Londra.

Ai u burgos në prill i akuzuar për vjedhje pasi kishte grabitur mallra me vlerë 65 mijë £ nga një kasafortë në një apartament luksoz në Kensington.

Linton Weirich (right) has a partner (left) who is seven months pregnant and has been left distraught by the video. She fears the stress of the incident will result in premature labour

Në qershor u dënua me 4 vjet heqje lirie. Ai është i martuar dhe bashkëshortja e tij është shtatzënë në muajin e shtatë.

Sipas Daily Mail, bashkëshortja nuk e ka përjetuar mirë publikimin e videos dhe është dërguar në spital pasi rrezikon lindje të parakohëshme. Mediat kanë identifikuar edhe gardianen me të cilën ai kryen marrëdhënie intime.

Prison officer Linda De Sousa Abreu (pictured) was charged with misconduct in public office

Ajo është Linda De Sousa Abreu, 30 vjeçe, e martuar. Ajo u paraqit të hënën në Gjykatën e Magjistraturës Uxbridge e akuzuar për sjellje të pahijshme në poste publike.

Linda De Sousa Abreu was seen carrying a large suitcase and hiding her face as she left Uxbridge Magistrates' Court yesterday

A court artist's drawing of Linda De Sousa Abreu at Uxbridge Magistrates' Court yesterday

De Sousa Abreu u arrestua në aeroportin Heathrow të shtunën para se të mund të kapte një fluturim për në Madrid.

De Sousa Abreu was arrested at Heathrow and had been due to catch a flight, the court heard

Ajo po tentonte të udhëtonte me një pasaportë portugeze, e cila u sekuestrua nga Policia Metropolitane. Asaj iu dha lirimi me kusht dhe do të paraqitet për një seancë dëgjimore më 29 korrik në Gjykatën e Kurorës Isleworth. ©LAPSI.al

Linda De Sousa Abreu Identified as HMP Wandsworth Prison Guard Who Had Relations With Inmate - BlackSportsOnline


1 Comment

  1. Bushtrat e Anglise qe vetem kar ne gryke duan. Ky eshte Perendimi bordellist qe ne vend ta fusion nja 15 vjet burg bejme filma dhe lojra

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *